U17: Po skvělém výkonu jsme ukončili sezóny vysokým vítězstvím

7:1

(6:0)

14. kolo, Česká liga dorostu U17 2015/16

FK Teplice

Sestava domácí: Roub - Hamborský, Šmalcl, Mašek, Lauko - Palivec (41. Štědrý), Kott, Mentberger (50. Bell) - Bažo (62. Mruvčinský), Kubů, Macháček

• Branky: 6. 1:0 Mentberger (Kubů), 14. 2:0 vl.gól (Kubů, Bažo), 16. 3:0 Bažo (Lauko, Macháček), 23. 4:0 Kubů (Palivec, Kott), 27. 5:0 Bažo (Lauko, Palivec), 28. 6:0 Mentberger (Lauko, Bažo), 74. 7:0 Hamborský (Kubů, Lauko), 79. 7:1
Již ve druhé minutě byla na kontě obou mužstev jedna velká šance, brankově jsme se však prosazovali v prvním poločasu jen my a to výrazně. Ve druhém poločasu jsme přidali ještě jednu branku, Teplice v závěru jen korigovaly.

Tomáš Kulvajt: "Poslední utkání sezóny, poslední utkání v mladším dorostu, skvělý ofenzivní výkon, korunovaný krásnými brankami po parádních akcích."