U17: Otočený zápas doma s Pardubicemi

FK Dukla Praha

23. kolo, Česká liga dorostu U17 B 2017/18

FK Pardubice

Sestava domácí: Šmejkal – Haniak (41.Ludvíček), Bican, Peake, Matoušek – Zakharchenko, Jeřábek, Kozel – Watkins(41. Kubeš), Novotný (53. Hodek), Hrubeš (64. Jančí).

Sestava hosté:

• Branky: 3. Hrubeš, 7. Soupeř, 8. Soupeř, 65. Hodek, 67. Kubeš.
S Pardubicemi se nám povedlo otočit skóre a zvítězit.

Hodnocení trenéra:

Martin Pech: "Povedlo se nám dobře vstoupit do utkání a rychle jsme vedli gólem Jiřího Hrubeše po pěkné kombinaci a zakončení do prázdné brány. Soupeř však rychle otočil skóre utkání dvěma slepenými góly. Hrál se pak fyzicky náročný zápas, který mnoho gólových příležitostí nepřinesl. Soupeř nám svojí důraznou a houževnatou hrou nedovolil dostat se na dostřel. O poločase jsme přeskupili řady a podařilo se nám změnit obraz hry. Za stálého tlaku jsme vstřelili dva góly zásluhou střídajících hráčů po zdařilých kombinačních akcích. Zápas jsme pak dovedli do vítězného konce a připsali si cenné tři body."