U14: S Liberec jsme odehráli velice kvalitní utkání

1:2sn

(0:1)

7. kolo, Česká liga žáků U14B 2015/16

FC Slovan Liberec

Sestava domácí: Bičiště, Pospíšil (35. Peřina), Kočí, Neruda, Hypius, Kozojed (35. Mlejnek), Kleček, Šebrle (35. Veleba), Novotný J. (35. Mejdr), Šátek, Helík .

• Branky: 63. Šátek (PK).
Do Ruzyně za krásného letního počasí zavítal tým Liberce a hrál se velmi zajímavý a otevřený fotbal. Náš výkon gradoval ve druhé půli, kdy jsme měli více ze hry a nakonec jsme dokázali vyrovnat na 1:1 a utkání dotáhnout do pokutových kopů. V nich byli úspěšnější naši hosté.

Trenér Pavel Sedláček: "Krásné letní počasí přivedlo na hřiště v Ruzyni týmy, které oba vyznávají kombinační fotbal, i když nám se v první půli kombinační hra příliš nedařila a spíše jsme využívali nákopy za obranu na útočníky a tlak na míč. Po nedůrazu ve středu pole nám liberečtí pěknou střelou z dálky vstřelili úvodní gól. Ve druhé půli jsme zlepšili kombinaci a měli více ze hry, přestože jsme si kromě několika pěkných střel a akcí nevytvořili žádnou výraznější brankovou příležitost. Nakonec se nám podařilo vyrovnat po proměněném pokutovém kopu. V následujícím penaltovém rozstřelu však byli úspěšnější liberečtí. Děkujeme všem rodičům a ostatním divákům za tradičně skvělou atmosféru a těšíme se na další ligové utkání."