U13: Na Ruzyni jsme v dalším kole přivítali Most

FK Dukla Praha

19. kolo, Česká liga žáků U13 B 2016/17

FK Baník Most

Sestava domácí: Janoušek – Tomeček D., Tomeček M., Tran, Hubl – Bačinský, Špatenka, Mentberger, Siůček, Chlupáč – Sádlo, Fiker.

Sestava hosté:

• Branky Dukly: Špatenka 2, Sádlo 2, Chlupáč, Bačinský, Fiker.
Ve vyrovnaném zápase jsme nakonec slavili vítězství.

Hodnocení trenéra:

Erik Čala: „Velmi vyrovnaný zápas se nám nakonec povedlo zlomit v náš prospěch v poslední třetině zápasu. Opět jsme po slabém začátku prohrávali 0:2, ale kluci rychle zareagovali a vyrovnali. Pak měl každý tým nějakou část zápasu mírnou převahu a skóre bylo v polovině zápasu vyrovnané. Ve zlomových momentech nás podržel gólman Tomáš Janoušek a naopak, na druhé straně jsme proměnili své šance a odskočili jsme soupeřovi na rozdíl tří gólů, a tak to zůstalo až do konce. V utkání jsme hodně stříleli ze střední vzdálenosti a taky se nám povedlo pár rychlých protiútoků. Na druhé straně, naše dostupování protihráčů a běhavost v utkání nedosahovali požadovaných kvalit. Hráčům a trenérům Mostu děkujeme za krásný a napínavý zápas a těšíme se na další měření sil.“