U13: Doma jsme hostili silný tým Admiry Praha

4:10

(1:2)

18. kolo, Česká liga žáků U13 B 2016/17

Admira Praha

Sestava domácí: Sádlo - Tomeček D., Hubl, Tran, Bačinský - Laštůvka, Chlupáč, Kratochvíl, Mentberger, - Sirůček, Hauser.

• Branky: Sirůček 2, Mentberger, Bačinský.
Slabší začátek a střed utkání nás stál lepší výsledek.

Erik Čala: "Začátek zápasu se nám nepovedl a již v prvních pár vteřinách jsme obdrželi branku. Chvilku nám trvalo, než jsme se dostali do hry a do poloviny zápasu bylo skóre 1:2. Ve druhé třetině, ale v průběhu pár minut volní hráči soupeře po rohových kopech lehce skórovali a rychle odskočili na rozdíl 4 gólů. Byla to škoda, protože utkání bylo do té doby vyrovnané. Pak měli jasně navrch hostující hráči. Do poslední části hry jsme ale vstoupili velmi aktivně, a i když jsme dostali znovu rychlý gól, kluci to nezabalili a makali dál. Povedlo se nám přidat pár gólu, ale hosté si náskok pohodlně pohlídali. Všechny čtyři góly z naší strany padly po krásných akcích a musíme být rádi, že se nám takové akce a zakončení povedly. Na druhou stranu musíme přidat v dostupování hráčů a obranné fázi jako celku. Lepší komunikace a obětavost nás dnes stály lepší výkon a výsledek."