Pohárový thriller v Karviné s hořkým koncem pro Duklu

2:2sn

4. kolo, MOL Cup 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Pindroch – Holík, Dreksa, Koštál, Eismann – Šisler (59. Galuška), Smrž – Moravec, Budinský (65. Nimely), Puchel – Panák (75. Janečka)

Sestava hosté: Hroššo – Hanousek, Juroško, Čajič, Beauguel, Manzia (64.Edmond), Smejkal, Šimůnek (29. Považanec), Bezpalec, Preisler, Podaný (103.Olayinka)

• Branky: 57. Panák, 115. Janečka – 67. Edmond, 117. Považanec
    ŽK: 62. Dreksa – 44. Smejkal
    Rozhodčí: Doubravský – Kotík, Caletka
Za hustého sněžení, na mimořádně obtížném terénu se na stadionu v Karviné odehrálo velké drama, bohužel se šťastnějším koncem pro domácí. Po jedná brance na obou stranách padlo jak v základní hrací době, tak v prodloužení. Zápas musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých udeželi pevnější nervy Karvinští.

Hodnocení trenéra:

Jaroslav Hynek: "I když jsme dvakrát prohrávali, věřil jsem, že ten zápas zvládneme a v poháru zvítězíme. Ale potom ty penalty dopadly, jak dopadly. A když to tak vezmu, celé utkání dohromady, tak o tu penaltu byl soupeř lepší a postoupil."