Dukla postupuje dál. Ve 2. kole MOL Cupu porazila Neratovice-Byškovice

FK Neratovice-Byškovice

0:4

(0:3)

2. kolo, MOL Cup 2015/16

Sestava domácí: Malina - Vorasický, Šulc, Jída, Gazdík - Rejman (79. Buzek), Kokoška, Lovíšek, Chládek (65. Ptáček) - Chrdle (75. Gabčo), Kozák.

Sestava hosté: Chudý - Miloševič, Štetina, Jeřábek, Jurendič - Tetour Dan. (70. Považanec), Hanousek Mar., Kovaľ (65. Čajič) - Berger (77. Preisler), Krmenčík, Přikryl.

• Branky: 32. Přikryl, 35. Kovaľ, 45. Krmenčík, 70. Hanousek. ŽK: 83. Ptáček. Rozhodčí: Franěk - Vlasjuk, Šimáček.
V rámci MOL Cupu narazila Dukla na divizní tým FK Neratovice-Byškovice. Po poločase 0:3, přidala ještě jednu branku a zvítězila 4:0. V příštím kole ji čeká vítěz duelu Karlovy Vary - Táborsko, který se hraje již zítra v sobotu 29. srpna.

Luboš Kozel: Chtěli jsme postoupit a pokud možno neudělat ze zápasu nervák, což se nám podařilo. V úvodu utkání jsme byli aktivní, domácím jsme nedovolili nic, ale na první gól jsme se načekali. Měli jsme trochu problémy s ofsajd systémem domácích, osm ofsajdů, osm zastavených akcí za první půli, to je dost. Nicméně nakonec jsem se kombinační hrou prosadili a branky vstřelili. Druhou půli už jsme měli pod kontrolou a dohráli to celkem v klidu. Mohli jsme přidat víc branek, ale uhráli jsme nulu vzadu, jak jsme chtěli. Brankový rozdíl je dostatečný, tak dnešní utkání hodnotím kladně.