2:0

(2:0)

Přípravná utkání 2017/18

FC Oberlausitz Neugersdorf

Sestava domácí: První poločas: Hruška – Douděra, Ostojič, Bezpalec, Podaný, Miloševič, Bilovský, Doumbia, Schranz, Holenda, Brandner. Druhý poločas: Hruška- Kušnír, Holek, Neca, Preisler - Tetour, Kozel, Holík - Koreš, Djuranovič, Vopat.

Sestava hosté: Klouda – Pedro Fagan, Matula, Becker, Rosa, Petrick, Štohanzl, Gnieser, Djumo, Vachoušek, Blaser.

• Branky: 42. Brandner, 44. Holenda
    ŽK: 29. Douděra (DUK) – 90+1. Pedro.
Druhé přátelské utkání a druhý výsledek 2:0, tentokrát však ve prospěch Dukly. Svěřenci trenéra Hynka si na umělé trávě v Mladé Boleslavi poradili s německým FC Oberlausitz Neugersdorf zásluhou gólů Brandnera a Holendy, které oba padly již v prvním poločase. V týmu soupeře, který hraje čtvrtou nejvyšší německou soutěž, jsme narazili hned na několik známých hráčů, kteří ještě nedávno působili v české první lize.