U17: Z Liberce si odvážíme vysokou porážku

FC Slovan Liberec

4:0

(2:0)

20. kolo, Česká liga dorostu U17 B 2017/18

Sestava hosté: Šmejkal – Haniak (69. Urban), Bican, Matoušek, Ludvíček (57. Peake)– Zakharchenko, Jeřábek, Kozel – Watkins (41. Hrubý), Kubeš, Novotný (57. Jančí).

V Liberci jsme čelili velice silnému soupeři, který nás porazil rozdílem třídy.

Martin Pech: "Zpočátku utkání se hrál vyrovnan zápas a hra se odehrávala především ve středu hřiště. Postupem času však soupeř převzal otěže a naši hráči se těžko srovnávali se soupeřovým vysokým presinkem, výsledkem toho byla soupeřova vedoucí branka ve dvanácté minutě. Po souboji ve vápně ve dvacáté minutě odpískal rozhodčí pokutový kop. Náš brankář vystihl směr střely, ale bohužel se mu nepodařilo míč vytěsnit mimo branku. Do poločasu se nám nepodařilo výsledek korigovat a do šaten se tedy šlo za stavu 2:0 pro domácí. Obraz hry ve druhém poločase kopíroval poločas první, soupeř pokračoval v náročném vysokém presinku a nám se nedařilo udržet míč déle na soupeřově polovině. Slovan brzy navýšil skóre na 3:0 a nám se bohužel nepodařilo výsledek korigovat. V poslední minutě jsme navíc inkasovali čtvrtý gól."