f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Slovan Liberec - Dukla Praha 5:7
PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

U12: Dvanáctka otočila utkání v Liberci

15. 10. 2017 | Redakce

U12: Dvanáctka otočila utkání v Liberci.

10. kolo, sobota 14. 10. 2017, 10:00
Slovan Liberec Slovan Liberec
(3:0, 0:4, 2:3)

Dukla Praha: Donadello - Srba, Mačkič, Hill, Pokorný M, Cohen, Ungerman, Chrapek, Štefan, Kuthan, Pokorný T, Fritz, Kůsa, Jenča.
Branky: Fritz 3, Jenča 1, Kůsa 1, Kuthan 1, Chrapek 1.

Patrik Zeidler: "Na skvělé pažitu, za příjemného slunečného počasí jsme odehráli v areálu Letka další utkání s velmi kvalitním soupeřem z Liberce. Libereckým patřil úvod utkání a v první třetině proměnili vše, co mohli, čemuž jsme dopomohli naší nekoncentrovaností, nezodpovědností a ležérností. Šancí jsme si sice vytvořili více, ale již dlouhodobě nejsme dostatečně silní před oběma brankami. Ve druhé části jsme již domácí sevřeli a prezentovali se daleko lepším výkonem. V tom jsme pokračovali až do poloviny třetí třetiny, kdy jsme otočili ze stavu 3:0 na stav 3:7. Závěrečných 15 minut jsme opět vypadli z tempa a domácí pustili do lehkého tlaku. Pochvala patří klukům, že za velmi nepříznivého stavu nesložili zbraně a utkání výsledkově s přehledem otočili a domácím za předvedenou hru. My musíme stále pracovat na konstantním výkonu po celý průběh utkání."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET