f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Meteor - Dukla Praha 1:3
PORTRÉTY Z JULISKYGünter Bittengel

U16: Na Meteoru bylo k vidění velmi pěkné utkání s naším vítězstvím

před 2 dny | Redakce

U16: Na Meteoru bylo k vidění velmi pěkné utkání s naším vítězstvímBrzy po začátku jsme inkasovali, ale kluci předváděli svoji kombinační hru a nedlouho poté jsme vyrovnali díky hezké spolupráci ve středu hřiště. Ve druhém poločase bylo tempo utkání i nadále velmi vysoké a my jsme se ujali vedení po pěkné střele z dálky. V závěru utkání jsme vstřelili třetí gól a zaslouženě zvítězili.

15. kolo, sobota 18. 11. 2017, 12:15
Meteor Meteor

Dukla Praha: Bičiště – Denisenko, Kozojed, Noll (40. Novotný), Chalupa – Uhlíř, Křenek, Mlejnek (40. Spáčil) – Hudec, Peřina (40. Šátek), Hypius (40. Kleček).
Branky: 16. a 57. Uhlíř, 80. Šátek

Pavel Sedláček: "Utkání bylo oboustranně velmi kvalitní a oba týmy předváděly výborné výkony. My jsme zejména v první půli velmi dobře kombinovali, dokázali jsme držet míč na našich kopačkách a naše hra plynula. I ve druhé půli pokračoval vysoký standard z obou stran a k vidění byly další zajímavé fotbalové situace. Pochvala oběma týmům za předvedené výkony a děkujeme rodičům za podporu."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET