f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Sokol Třebeš 3:1
PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška
    FANSHOP

WU18B: Tři body s Třebší získané bojovností

15. 10. 2017 | Redakce

WU18B: Tři body s Třebší získané bojovnostíPo sobotním zápase se hráčky B týmu juniorek posunuly na 2. místo tabulky.6. kolo, sobota 14. 10. 2017, 11:00, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(2:0)
Sokol TřebešSokol Třebeš

Dukla Praha: Žáková – Portešová, Senická, Veverková, Lafková, Krůtová, Žočková, Koskubová, Hrdličková, Lupačová, Teissigová, Košatková, Maulová, Veselá, Fominykh, Macečková, Fojtíková
Sokol Třebeš: Dudášková - Lelková, Duchatschová, Peremská, Kosinová L., Havlíčková, Fejglová, Kosinová K., Vanišová, Suchanová, Janoušková, Haužvicová D., Hloušková, Bošková, Černá, Landová, Haužvicová P.
Branky: 5., 6., 45. Hrdličková - 70. Dudášková
Rozhodčí: Doležal
Diváci: 25

Komentář

Do dnešního zápasu nastoupily hráčky Dukly důrazně, protože věděly, že je čeká těžký soupeř a půjde o důležité body. Výsledkem tlaku na soupeře byl v 5. minutě gól Hrdličkové, která se trefila z velkého vápna - 1:0. Již o minutu později se stejná hráčka prosadila mezi stoperkami a z úhlu zakončila - 2:0. Zbytek poločasu byla hra vyrovnaná na obou stranách a do poločasu už branka nepadla.

Druhý poločas začal opět nátlakem ze strany Dukly a hráčky se dostávaly více dopředu. Ve 45. minutě dala Lafková křižný míč na Hrdličkovou, která z malého vápna zakončovala a skóre zvýšila o tři branky. V 52.minutě se po rohu Dukly ocitla v šanci Portešová, ale brankářku bohužel neprostřelila.

Po nepřesné nahrávce od brankářky Žákové se dostala do šance v 70. minutě hráčka Třebše Dudášková, která proměnila a snížila tak skóre na 3:1. Poslední minuty zápasu se střídavě odehrávaly na obou stranách hřiště a byly ve znamení mnoha osobních soubojů. Žádná branka již nepadla a Dukla tak na domácím hřišti porazila Třebeš 3:1 a získala důležité tři body.

Ohlasy trenérů

Barbora Boušová, trenérka: "Dnes hráčky odehrály těžký zápas plný soubojů od první do poslední minuty. Oceňuji jejich bojovnost. I přesto, že jsme v úvodních minutách již vedly 2:0, holky hru nezklidnily a na hřišti byly vidět nepřesnosti v přihrávkách.

Druhý poločas kromě třetí branky nepřinesl téměř žádné momenty, kdy by soupeřova brána byla ohrožena. Musíme zapracovat na proměňování šancí, které si před bránou soupeře vytvoříme."

 Fotogalerie


Partneři klubu

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2nh-hotelsHET