3:1

(2:0)

6. kolo, 2.liga dorostenek Čechy 2017/18

TJ Sokol Třebeš

Sestava domácí: Žáková – Portešová, Senická, Veverková, Lafková, Krůtová, Žočková, Koskubová, Hrdličková, Lupačová, Teissigová, Košatková, Maulová, Veselá, Fominykh, Macečková, Fojtíková

Sestava hosté: Dudášková - Lelková, Duchatschová, Peremská, Kosinová L., Havlíčková, Fejglová, Kosinová K., Vanišová, Suchanová, Janoušková, Haužvicová D., Hloušková, Bošková, Černá, Landová, Haužvicová P.

• Branky: 5., 6., 45. Hrdličková - 70. Dudášková
    Rozhodčí: Doležal
  • Diváci: 25

Barbora Boušová, trenérka: "Dnes hráčky odehrály těžký zápas plný soubojů od první do poslední minuty. Oceňuji jejich bojovnost. I přesto, že jsme v úvodních minutách již vedly 2:0, holky hru nezklidnily a na hřišti byly vidět nepřesnosti v přihrávkách.

Druhý poločas kromě třetí branky nepřinesl téměř žádné momenty, kdy by soupeřova brána byla ohrožena. Musíme zapracovat na proměňování šancí, které si před bránou soupeře vytvoříme."