f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: FK Rakovník - Dukla Praha 1:3
PORTRÉTY Z JULISKYJan Juroška
PU, pátek 3. 3. 2017, 18:00, UMT Rynholec
FK Rakovník FK Rakovník

Dukla Praha: Fojtíková – Kaplanová, Žilinská, Maulová, Lafková, Lánská, Žáková, Lišková, Ryndzak, Bělohlávková, Veverková, Košatková
Branky Dukly: Lišková, Veverková, Ryndzak

V páteční podvečer vyrazil tým starších žákyň k utkání s dorostenkami Rakovníku. Utkání bylo důrazné. Hostující duklačky byly na míči častěji než soupeřky a vypracovaly si několik slibných šancí. Proměnit se jim podařilo, ale jen tři. V posledních dvou minutách, skórovaly i domácí hráčky. Zbytečná chyba v obranné části Dukly.

Maruška Sůrová, trenérka: „Opět jsme poměřily síly s týmem dorostenek. A opět se potvrdilo, že holky mají v zápase lepší přístup, co se týče důrazu a respektu. Holky se snažily kombinovat. Chyběla nám větší chuť k proměňování šancí. Škoda obdržené branky těsně před koncem utkání.“

Carbounion Bohemia Adidas ePojisteni.cz Alsamisport
Fides Carbosped Sportprogres NH Prague