f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Zbrojovka Brno - Dukla Praha 2:7
PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Brejcha

WU18: Jednoznačné vítězství v Brně

22. 5. 2017 | Redakce

WU18: Jednoznačné vítězství v BrněV nedělní odpoledne jela pražská Dukla do Rosic k dalšímu utkání 1. dorostenecké ligy. V neděli ráno porazil Hradec Králové Pardubice 3:1, takže v případě naší výhry v Brně bude boj o 5. místo velmi vyrovnaný.

18. kolo, neděle 21. 5. 2017, 16:00, Slovan Rosice, ul.Sportovní
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno

Zbrojovka Brno: Kučerová - Vykouřilová, Kubová, Klemšová (50.Novotná S.), Sadílková, Haubertová, Řezáčová, Bagarová, Jordánková, Otrubová (70.Šedá), Dočekalová
Dukla Praha: Senická - Adámková, Macečková, Novotná, Krejcarová (47.Hozmanová) - Lupačová (50.Koskubová), Žočková, Soukupová - Jehličková, Hrdličková, Veselá (40.Zusmanovich)
Branky: 42.vlastní Lupačová, 44.Bagarová - 2., 4.Adámková, 8., 53.Žočková, 13.Jehličková, 16.Macečková, 19.Soukupová
Rozhodčí: Barašová - Jeřábek, Matoušek

Hned, jak zápas začal, tak se po dvou minutách do zakončení dostala Adámková a přehodila bezmocnou brankářku Kučerovou 0:1. O další dvě minuty později to bylo již o dvě branky, kdy se opět prosadila Adámková, tentokrát s přispěním tyče 0:2. V 8. minutě zvyšovala Žočková po rohovém kopu 0:3. Svojí první branku v lize vstřelila ve 13. minutě Adéla Jehličková, která pohotově trefila odražený míč 0:4. O další tři minuty se Dukla opět radovala, po rohovém kopu se prosadila Macečková 0:5. Šestou branku vstřelila Soukupová podél brankářky Kučerová 0:6. O zápase bylo rozhodnuto během úvodních dvaceti minut. Do konce poločasu jsme již další šance neproměnili.

Druhý poločas začal vlastní brankou Lupačové, která se snažila vykopnout z brankové čáry dorážku Bagarové 1:6. Za deset minut odpověděla svým druhým gólem v zápase Žočková 1:7. Poslední gólovou tečku za utkáním udělala Bagarová, po špatné rozehrávce hostů. Dukla si vytvořila další šance, ale Jehličková, Hrdličková ani Zusmanovich nemířily přesně a tak utkání skončilo jasnou výhrou 2:7.

Po dnešním utkání je vybraná částka 7150,-

LIVE Stream

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Nástup do utkání jsme měli výborný. Během dvaceti minut jsme vstřelili šest branek a bylo po utkání. Potom jsem chtěl po holkách, aby více držely míč a snažily se ještě více kombinovat. Dařilo se nám dostávat do zakončení, ale bohužel branek jsme už moc nepřidali. Příští týden nás čekají Pardubice, kde bude utkání mnohem náročnější.“

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET