f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Slovan Liberec 0:1pen
PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

U15: Ve velmi náročném utkání jsme jsme remizovali bez branek s Libercem

4. 4. 2017 | Redakce

U15: Ve velmi náročném utkání jsme jsme remizovali bez branek s LibercemOba týmy předváděly kombinační a technický fotbal, ale k vidění byla vidět i řada osobních soubojů a tvrdá hra. Hrálo se převážně ve středu pole, do častějšího zakončení se ani jeden z týmů nedostával. Jak my, tak i kluci z Liberce si vytvořili po dvou silných příležitostech, ale gól z ani jedné nepadl. V následných penaltách byli úspěšnější liberečtí.

22. kolo, sobota 1. 4. 2017, 10:15, Ruzyně
0:1pen
Slovan LiberecSlovan Liberec

Dukla Praha: Štefan, Kytka (35. Goldschmidt), Křenek, Noll, Šebrle, (45. Denisenko), Novotný A. (35. Mlejnek), Hudec, Kleček (35. Spáčil), Šátek, Mareš (35. Helík), Novotný J.

Pavel Sedláček: „Utkání bylo velmi vyrovnané. My jsme velmi dobře a aktivně začali a postupně se hra vyrovnala a bojovalo se převážně ve středu hřiště. Ve velkém vedru oběma týmům rychle docházely síly a z obou stran se hrálo naplno a fyzicky velmi náročně. Kluci hráli zodpovědně dozadu, při dvou příležitostech soupeře nás podržel Jakub Štefan. My jsme se také dokázali několikrát dostat do zakončení, bohužel jsme neproměnili. V následných penaltách zvítězil Liberec. Poděkování všem klukům za hezký výkon v náročných podmínkách a také rodičům za podporu.“

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET