f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Motorlet - Dukla Praha 2:8
PORTRÉTY Z JULISKYMichal Bezpalec

Mladší žáci U13 porazili Motorlet

4. 4. 2017 | Redakce

Mladší žáci U13 porazili MotorletSobotní utkání proti Motorletu skončilo vítězstvím hostující Dukly. Obě mužstva se snažila hrát kombinační fotbal a bylo k vidění spousta hezkých akcí. Výsledek 2:8 však lépe vyzněl pro Duklu.

15. kolo, sobota 1. 4. 2017, 13:00, Butovická 592/35, Praha 5
Motorlet Motorlet

Dukla Praha: Janoušek – Špatenka – Hubl, Kratochvíl, Ungerman, Tomeček D., Škoch, Hauser, Sirůček, Tomeček M., Kolínek, Laštůvka, Novotný, Tran.
Branky: Kolínek 2, Ungerman, Kratochvíl 2, Laštůvka, Špatenka, vlastní.

Tomáš Konder: „Utkání mělo od začátku dobrou úroveň a obě mužstva se snažila hrát kombinační fotbal. Domácí tým okamžitě napadal už při rozehrávce, ale naši kluci si s tím poměrně slušně poradili. Hrálo se dynamicky, rychle a k vidění bylo spoustu zajímavých situací. Utkáni jsme zvládli v celku dobře, až na lepší efektivitu v zakončení. Poslední třetinu jsme soupeře začali více přehrávat a vytvořili si několik šancí, bohužel v dohrávání našich akcí zejména ve druhé skupině jsme nebyli dostatečně efektivní. I tak si kluci za výkon a bojovnost zaslouží pochvalu.“

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET