f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Sparta Praha 1:2
PORTRÉTY Z JULISKYBranislav Miloševič

U16: Po zlepšeném druhém poločasu jsme nakonec podlehli Spartě o jednu branku

18. 4. 2017 | Redakce

U16: Po zlepšeném druhém poločasu jsme nakonec podlehli Spartě o jednu brankuV podzimním měření sil jsme se Spartou prohráli o sedm branek, tentokrát jsme až do posledních vteřin sahali po vyrovnání.

19. kolo, pátek 14. 4. 2017, 12:30, Malý st. Strahov
Sparta PrahaSparta Praha

Dukla Praha: Přibyl – Matoušek, Bican (41. Kozel), Březina, Ludvíček –Dostál, Neruda, Jeřábek (60. Peake) – Jančí (60. Mládek), Fencl (41. Pátek), Hodek (61. Kubeš).
Branky: 51. Hodek (Neruda) – 22. Š.Gabriel, 40. Vokřínek.

Tomáš Kulvajt: „První poločas byla Sparta aktivnější a přesnější v kombinaci. Do vedení jsme však mohli jít my po rychlém brejku, Filipa Jančího ale v samostatném nájezdu vychytal brankář Šerák. Sparťané šli do vedení po nepřímém volném kopu, nařízeném za malou domů a druhý gól přidali střelou pár vteřin před poločasem. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem odvážněji a aktivněji. Přes nerovný terén jsme se snažili více kombinovat. Po vysokém presinku jsme si vytvořili dvě dobré šance ke skórování. Snížili jsme však až z trestného kopu po tvrdé ráně Jakuba Hodka. Sparťané hrozili ze standardních situací, my naopak z rychlých kontrů. V závěru jsme v situaci 3 na 1 nebyli přesní, v posledních vteřinách pak Matěj Kubeš v dobré pozici jen o centimetry minul hlavou sparťanskou branku.“

Carbounion Bohemia Adidas ePojisteni.cz Alsamisport
Fides Carbosped Sportprogres NH Prague