f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Meteor 4:0
PORTRÉTY Z JULISKYPavel Drsek

28. 3. 2017 | Redakce

U16: První soutěžní vítězství s čistým kontem bylo zasloužené, nerodilo se však lehceV prvním letošním pražském derby jsme porazili Meteor. Po jednobrankovém poločasovém vedení jsme druhý poločas přidali další tři branky a zaslouženě zvítězili.

16. kolo, sobota 25. 3. 2017, 12:30, UMT Juliska
MeteorMeteor

Dukla Praha: Přibyl – Urban (50. Ludvíček), Bican, Futinec, Mládek (65. Neruda) – Dostál, Jeřábek (50. Březina), Kozel (41. Novotný), Kubeš (41. Jančí), Hodek, Pátek (41. Watkins).
Branky: 35. Dostál (Kozel, Hodek), 56. Hodek (Dostál, Novotný), 62. Jančí (Hodek), 74. Hodek (Dostál).

Tomáš Kulvajt: "Po úvodní oťukávané jsme od patnácté minuty Meteor zatlačili, čtyři dobré příležitosti jsme však nevyužili a úvodní branku vstřelili až pět minut před poločasem. Po zpětné přihrávce Hodka a vtipném uvolnění Kozlem skóroval zblízka Dan Dostál. Úvod druhého poločasu se nám však vůbec nevydařil a svou liknavostí jsme hostům nabídli tři dobré příležitosti, které naštěstí nedokázali využít. V 56. naopak Jakub Hodek mířil přesně a zvýšil na 2:0. Tato branka byla zlomová. Meteor jsme již do žádné šance nepustili a v dalším průběhu hráli s chutí, přidali další dvě branky a zápas nakonec dovedli zaslouženě do vítězného konce."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET