f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Sparta Praha 2:2pen
PORTRÉTY Z JULISKYJaroslav Hynek

18. 4. 2017 | Redakce

Mladší dorost U17 remizoval se Spartou. Po penaltovém rozstřelu se radoval soupeřUtkání mezi Duklou a Spartou hostil malý stadion na Strahově. Dukla šla v prvním poločase do vedení jako první a po vyrovnání Sparty odpověděla brankou minutu poté. Druhý poločas se však už neprosadila a Sparta v 65. minutě vyrovnala na 2:2. Na penalty byl šťastnější soupeř z Letné.

19. kolo, pátek 14. 4. 2017, 10:15, Malý st. Strahov
2:2pen
Sparta PrahaSparta Praha

Dukla Praha: Trávníček - Kadlec (53. Pelc), Novák, Veniger, Ferreira - Vácha (62. Trávníček), Soukup, Studnička - Houha (41. Čermák), Bílek, Ullman.
Branky: 9. Houha, 26. Studnička - 25. Hezoučký, 65. Bláha. PK: 4:5

Jan Roule: „Chtěl bych poděkovat hráčům ke skvělému výkonu. Zejména v prvním poločase jsme bavili přítomné diváky atraktivní kombinací, týmovou souhrou a nápaditými akcemi. Ve druhém poločase nás Sparta prověřila fyzicky, vytvořila velice náročné podmínky pro naši hru, ale zvládli jsme to díky týmové práci a odvaze s cílem dovést utkání do vítězného konce. Dnešní herní výkon nám buď předlohou do další práce a do dalších utkání.“

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET