f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Č. Budějovice - Dukla Praha 2:1
PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Kušnír

Dorost U17 ztratil v Českých Budějovicích

5. 4. 2017 | Redakce

Dorost U17 ztratil v Českých BudějovicíchV Českých Budějovicích se střetly oba týmy našich mladších dorostenců. Starší sedmnáctka inkasovala dva góly až ve druhém poločase a následná větší snaha stačila pouze na snížení 2:1.

17. kolo, neděle 2. 4. 2017, 10:00, SCM Mladé
Č. Budějovice Č. Budějovice

Dukla Praha: Nosek - Kadlec (41.Pelc), Veniger, Vilímek, Ferreira - Vácha, Studnička, Čureja (50. Trávníček) - Houha (55. Fyman), Ullman, Čermák (55. Rattay).
Branky: 62. Rattay (Fyman).

Jan Roule: „Prvních patnáct minut nám trvalo, než jsme se přizpůsobili přírodnímu travnatému povrchu, přičemž jsme přečkali dvě šance domácích. Poté jsme začali kombinovat a přehrávat soupeře, ale naše kreativita skončila před soupeřovým vápnem a chybělo ohrožení branky. Na začátku druhého poločasu nám nebyl odpískán pokutový kop načež jsme o pár minut později inkasovali první branku. Druhá branka též padla po malém důrazu a nedůsledném zajištění obranné čtveřice. Poté jsme navýšili tempo hry a zvýšila se naše přímočarost. Soupeře jsme nepustili posledních dvacet minut z obranné poloviny, ale bohužel i přes vícero možností ke skórování se nám podařilo po velmi pěkné a rychlé akci pouze snížit. Naším cílem je předvádět hru, jako jsme byli schopni hrát těch posledních dvacet minut, ale zatím hledáme klíč k vlastní motivaci a odvaze hrát jako v případě, že už nemáme co ztratit.“