PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

V utkání s Lichtenburgem dorost U17 zvítězil

7. 3. 2017 | Redakce

V utkání s Lichtenburgem dorost U17 zvítězilV sobotu odcestovaly oba týmy mladšího dorostu do Berlína. Sedmnáctku čekal duel s Lichtenburgem. Průběh byl dramatický, Dukla dokázala během druhého poločasu stáhnout dvoubrankový náskok domácích a otočit utkání na konečných 3:2.

PU, sobota 4. 3. 2017, 14:00, Lichtenburg
Lichtenburg Lichtenburg

Dukla Praha: Trávníček (40. Nosek), Pelc (45. Kadlec), Veniger, Vilímek (40. Novák), Popovič (40. Ferreira) - Soukup (40. Trávníček), Studnička, Čureja - Čermák (50. Fyman), Bílek (45. Rogers), Ullman (50. Rattay).
Branky: 50. Studnička, 75. a 79. Rattay.

Jan Roule: "V prvním poločase jsme i přes herní převahu nebyli schopni se dostat k zakončení. Neustále jsme kombinovali kolem velkého vápna a někdy jsme tou kombinací chtěli dojít až do brány. Chyběla nám odvaha vystřelit na bránu, nebo včas nacentrovat míč ze strany za řadu a tlačit se ve více hráčích do vápna. Naše kombinace byly sice nápadité a velice líbivé, nikoliv však účelné. Do druhého poločasu jsme vstoupili více odhodlaní a více hladoví. Zvýšili jsme agresivitu a rychlost kombinace, přitvrdili v soubojích a v presinku. Díky tomu jsme soupeře neustále drželi v tlaku a vytvářeli si příležitosti ke vstřelení branky. Za naši bojovnost, týmovou soudržnost a odhodlání jsme byli odměněni dokonalým obratem v závěru zápasu, za který chci hráčům poděkovat."