f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Vítkovice 2:0
PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Kušnír
PU, úterý 21. 2. 2017, 16:00, Nymburk
VítkoviceVítkovice

Dukla Praha: ​Kundrát - Pelc (40. Rattay), Novák, Vilímek, Ferreira - Trávníček (40. Čureja), Studnička (60. Trávníček), Soukup - Kadlec (60. Pelc), Bílek (40. Čermák), Ullman (60. Bílek).
Branky: 5., 26. Bílek.

Jan Roule: "Zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou, největší převahu jsme měli ve středu hřiště a byli jsme schopni si za celé utkání vytvořit řadu šancí. První poločas byl z naší strany lepší, rychleji jsme pracovali s míčem, byli jsme přímočařejší a zejména vrchní hráči vytvářeli spoustu dobrých náběhů do volných prostorů. Ve druhém poločase tato snaha opadla a zvětšila se nepřesnost, nicméně jsme i nadále měli šance navýšit skóre. Největší odměnou je pro nás, že se v zápase velice dobře projevili herní věci, na které jsme se v poslední době zaměřili."

Aktuálně z kategorie

U17: Dorostenci U17 prohrali s Meteorem

5. 12. Zimní turnaj na Meteoru:
FK Meteor Praha VIII - FK Dukla Praha U17 2:1 (1:1).
Branka Dukly: 44. Šolaja.

U17: U17 vyhrála nad Jabloncem

13. 9. FK Jablonec - FK Dukla Praha 0:2 (0:2)
Branky: 7. a 35. Vácha.

U17: MTP U17 - březen