f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - MFK Karviná 0:3
PORTRÉTY Z JULISKYPeter Olayinka

Dorostenci U17 přivítali o víkendu Karvinou

20. 2. 2017 | Redakce

Dorostenci U17 přivítali o víkendu KarvinouBezbrankový poločas vystřídala druhá půle, ve které padly tři góly, bohužel do sítě domácího týmu.

PU, sobota 18. 2. 2017, 10:00, Juliska
MFK KarvináMFK Karviná

Dukla Praha: Trávníček - Pelc, Novák (30. Švarc), Vilímek, Popovič - Soukup, Trávníček, Studnička - Kadlec (60. Ullman), Bílek, Ullman (40. Čermák).

Jan Roule: "Během prvního poločasu jsme si budovali herní převahu, která přerostla v patnácti minutový soustavný tlak. V této pasáži jsme si vypracovali čtyři šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit a naše herní kvalita tím nebyla vyjádřena i gólově. Do druhého poločasu jsme šli sebevědomě a s touhou vstřelit branku, ale po čtyřiceti vteřinách hry jsme poprvé inkasovali po nepřesné přihrávce před naším pokutovým územím. Od této chvíle se z nás vytratil klid a přemíra snahy způsobila nepřesnost a nekoncentrovanost. Soupeř nás během druhého poločasu ještě dvakrát potrestal do otevřené obrany."