f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Puskás Academy 0:5
PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Koreš

Mladší dorost U17 poměřil síly s Akademií Ference Puschase

10. 2. 2017 | Redakce

Mladší dorost U17 poměřil síly s Akademií Ference PuschaseVe čtvrtek 9. února v pravé poledne odehráli hráči mladšího dorostu utkání proti týmu Akademie Ference Puschase.

PU, čtvrtek 9. 2. 2017, 12:00, Juliska
Puskás AcademyPuskás Academy

Dukla Praha: 1. pol.: Trávníček - Pelc, Novák, Veniger, Ferreira - Vilímek, Trávníček, Čureja - Čermák, Bílek, Ullman. 2. pol.: Nosek - Rattay, Novák, Vilímek, Popovič - Švarc, Trávníček, Bílek - Fyman, Rogers, Kadlec.

Jan Roule: "Dnes jsme měli možnost se poměřit s týmem, který je o třídu vyspělejší, herně se prezentoval velice organizovaně a na nás vytvořil herní tlak, který nás nutil neustále pracovat v maximální rychlosti a kvalitě. Střídali jsme pasáže, kdy se nám dařilo včas a správně se nastavit a zahrát kombinační hru, ale též jsme měli problémy zareagovat na změnu a rychle vyhodnotit postavení soupeře. V defenzivní části jsme se přesvědčili, že jde i takového soupeře dostat pod tlak a konstruktivně získat míč, vyžadovalo to ovšem rychlé čtení hry, předvídavost a vědomá spolupráce více hráčů. Přestože těchto momentů bylo v zápase jen pár, věřím, že jsou hráči na správné cestě udělat další krok ve svém herním vývoji. Poznatky a zkušenosti z dnešního zápasů zúročíme v další práci."

Aktuálně z kategorie

U17: Dorostenci U17 prohrali s Meteorem

5. 12. Zimní turnaj na Meteoru:
FK Meteor Praha VIII - FK Dukla Praha U17 2:1 (1:1).
Branka Dukly: 44. Šolaja.

U17: U17 vyhrála nad Jabloncem

13. 9. FK Jablonec - FK Dukla Praha 0:2 (0:2)
Branky: 7. a 35. Vácha.

U17: MTP U17 - březen