f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Slovan Liberec 2:0
PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška
    FANSHOP

V odvetě s Libercem vítězně

19. 2. 2017 | Redakce

V odvetě s Libercem vítězněDukla sehrála další přípravný zápas s Libercem, tentokrát v Praze. Po dobrém výkonu zvítězily naše fotbalistky 2:0.PU, sobota 18. 2. 2017, 10:00, UMT Újezd P4
Dukla Praha Dukla Praha
2:0
(1:0)
Slovan LiberecSlovan Liberec

Dukla Praha: Dolejšová – Košíková, Davidová, Bažoutová, Čížková – Beštová, Zemjánková, Kozlíková, Beránková, Rzycká – Hajnová (70. Koubová)
Branky: 14. Beštová, 66. Rzycká
Rozhodčí: Dvořák
Diváci: 50

Komentář

Úvodní minuty přinesly šance na obou stranách, ale ani liberecká útočnice, ani Rzycká své soupeřky v brance nepřekonaly. Skóre se poprvé měnilo ve čtrnácté minutě. Hlavičku Beštové po rohovém kopu ještě dokázala z brankové čáry vykopnout Jungová, dorážku Čížkové zase zlikvidovala Kul´ková, ale do třetice s k míči dostala znovu Beštová a hezkou ranou otevřela brankový účet. O deset minut později mohlo být vyrovnáno. Dolejšová vyrazila míč k nohám Šušolové, ale její střelu zastavila na brankové čáře Čížková. Ve zbytku poločasu si nejvážnější šance připsaly domácí Hajnová a liberecká Švimberská, stav ale zůstal nezměněn.

Druhý poločas začal svěžeji Liberec, který se postupně prezentoval střelami Šušolové, Švimberské či Jungové, na tabuli ale stále svítilo skóre 1:0 pro Duklu. V 67. minutě zčistajasna udeřily domácí fotbalistky. Hajnová vysunula Rzyckou a ta zvýšila na 2:0. A když tři minuty před koncem nevyužily hráčky Slovanu velký závar před brankou Dolejšové, utkání skončilo výsledkem 2:0.

 

Související články

Tabulka

P Tým Tým Z S B
5. FC Viktoria Plzeň 8 10:20 7
6. FK Dukla Praha 9 4:41 7
7. Lokomotiva Brno H. H. 9 11:39 6
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

FacebookFotogalerie


Partneři klubu

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2nh-hotelsHET