f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Zbrojovka Brno 3:1
PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

WU18: Dobrý start do nadstavby

12. 3. 2017 | Redakce

WU18: Dobrý start do nadstavbyBoje o sestup v dorostenecké lize začaly v neděli od 14:30 mezi Hradcem a Pardubicemi. Domácí Dukla hostila od 16:00 Zbrojovku Brno.

15. kolo, neděle 12. 3. 2017, 16:00, UMT Juliska
Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno

Dukla Praha: Frolíková - Žilinská (78.Kožíšková), Macečková, Novotná N., Adámková - Lupačová, Žočková (57.Senická), Soukupová - Krejcarová (59.Portešová), Houbová, Hrdličková
Zbrojovka Brno: Kučerová - Dočekalová, Vykouřilová, Kubová, Sadílková, Haubertová, Ilčíková (49.Klemšová), Řezáčová (65.Novotná S.), Bagarová (41.Jašková), Jordánková (80.Kučerovská), Murnyk (72.Nová)
Branky: 14., 30.Houbová, 42.Hrdličková - 61.Dočekalová
Rozhodčí: Holakovská - Faltys, Zima

Zápas se odehrál na nové umělce na Julisce a domácí hráčky hned od začátku byly aktivnější. Do první šance se dostala Krejcarová, ale neproměnila. Diváci se dočkali ve 14. minutě, kdy se po přihrávce od Krejcarové prosadila Nela Houbová 1:0. Další dva pokusy Adámkové se neujaly, takže si slovo vzala opět Houbová, která zakončila akci Hrdličkové 2:0. Hosté se do zakončení dostali pouze jednou a se střelou neměla Frolíková žádný problém. Před koncem poločase se ještě do gólovky dostala Lupačová, ale hostující Kučerová dobře zasáhla a dorážka Krejcarové byla zablokovaná. Třetí branku mohla do poločasu stihnout výborně hrající Houbová, ale Kučerová byla úspěšnější. Když střela Hrdličkové skončila na tyči, šlo se do kabin za stavu 2:0.

V druhém poločase byl gól k vidění hned na začátku, prosadila se Hrdličková podél brankářky 3:0. O pět minut později měla na kopačce hattrick Houbová, která obešla brankářku, ale do odkryté branky již z úhlu nedokázala zamířit. Když se Houbová neprosadila do třetice, tak si vzalo slovo hostující Brno. V 61. minutě se po trestném kopu prosadila Dočekalová 3:1. Vstřelená branka hodně hosty povzbudila a nakonec jich bylo celé hřiště. Žádnou velkou šanci již ale Frolíková likvidovat nemusela, takže utkání skončilo výhrou domácích o dvě branky.

Po dnešním utkání je vybraná částka 1650,-

LIVE Stream

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Pro nás velmi důležité utkání, kdy jsme případný sestup dostaly pouze do teoretické roviny a již se můžeme soustředit na každý zápas a pomalu začít dávat možnost ročníkům 2002. Jsem rád, že první poločas jsme Brno přehráli, bohužel jsme neproměnili více brankových příležitostí a utkání mohlo být rozhodnuté. Ve druhém poločase dal soupeř branku naděje a začal hrát velmi aktivně. My jsme kupili v tu chvíli jednu chybu za druhou. Přežili jsme a měli další šance na rozhodnutí utkání, ale zvýšit skóre se nám již nepovedlo.“

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotels