6:4

(4:2)

3. kolo, Česká liga žáků U15B 2015/16

FC Slovan Liberec

Sestava domácí: Přibyl - Ludvíček, Bican (47. Linhart), Březina (35. Jarovský), Verbík (47. Petrouš) - Dostál (47. Novák), Mentberger (47. Urban), Kozel - Hodek, Neruda, Podzimek (35. Matoušek).

• Branky: Kozel (Mentberger), Neruda, Hodek (Dostál), Ludvíček (Jarovský), Verbík (Menberger), Jarovský (Dostál).

Tomáš Večeřa: "Oba týmy se prezentovaly otevřeným fotbalem. Už ve 2. minutě po rychlé kombinaci orazítkoval Podzim břevno. Za chvíli se řítil sám na brankáře Javier - 1:0. Po několika neproměněných šancích na obou stranách se zpoza vápna do míče opřel Kozlik a za 3 minuty chytře rozehrál Matouš přímý kop na Verbíře a bylo to 3:0. Ke konci poločasu zvýšili hosté produktivitu v šancích a během chvilky snížili na rozdíl jediné branky. Klid do kabiny nám přinesl gól Hodyho. Začátek druhé půle opět patřil Dukle a po dobrém presingu Berta zvýšil skóre Ludvajs. Také Bert se po několika šancích dokázal prosadit. Liberec se nechtěl vzdát lacino, zvýšil úsilí, které vedlo ke dvěma rychlým brankám - 6:4. Utkání nabídlo nespočet pohledných akcí, ale i ztrát z obou stran. Nám se dařilo o něco lépe kontrolovat míč a vytvářet si brankové příležitosti. Děkujeme Liberci za pěkné utkání."