Povltavská Fotbalová Akademie

2:7

(1:4)

2. kolo, Česká liga žáků U15B 2015/16

Sestava hosté: Přibyl - Matoušek, Linhart (47. Vožický), Březina, Ludvíček - Kozel D., Urban (47. Mentberger), Dostál - Podzimek, Jarovský, Hodek (36. Janků).

• Branky: Jarovský 3, Kozel 2, Dostál, Hodek.

Tomáš Večeřa: "Od první minuty jsme hýřili aktivitou a vytvářeli si šance. Dařila se nám kombinace i získávání míčů a úspěšnou čtvrthodinku zakončil Kozlik šibenicí. Zlom jakoby nastal neproměněnou příležitostí Berta, když domácí obránce vykopl míč z brankové čáry. Z následného brejku útočník hostů přeloboval Přibu 1:4. Herně to do konce půle bylo slušné, ale už jsme si moc příležitostí nevytvořili. Po změně stran nám nešlo vůbec nic. Měli jsme roztažené hřiště, všude jsme byli o krok později, chyběl nám klid na míči a místo jednoduchých řešení jsme se snažili hrát více individuálně. Soupeři se, ale ani z jedné příležitosti nepodařilo snížit. Naopak u jedné kvalitní akce byl faulovaný Bert a Kozlik penaltu bezpečně proměnil. Hru jsme uklidnili a začali si vytvářet šance a přidávat branky. Poslední slovo měli agilně hrající domácí. Po několikáté se prosadili z centrovaných míčů, tentokrát již Příba míč nestačil vyrazit. Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na další utkání."