2:1

(2:0)

Přípravná utkání U19 2015/16

MFK Chrudim

Sestava domácí: Czehowsky – Douděra (73. Burget), Barták (65. Kanik), Luong (65. Šimek), Hájek (55. Doležal) – Kozel, Tkačenko (45. Kocourek), Vlček (73. Král) – Šahini, Greš (70. Šíma), Gábor (45.Brabenec)

• Branky: 24. 1-0 Kozel (Douděra, Greš), 29. 2-0 Hájek (Greš, Kozel) , 86. 2-1

Jaroslav Hynek, hlavní trenér: „Dvacet minut bylo vyrovnaných, následně jsme dokázali dvěma brankami dostat utkání na naši stranu a první poločas jsme zvládli velmi aktivně, v šancích, tak jak jsme chtěli – jednoznačně pochvala. Ve druhé půli jsme kolem šedesáté minuty, kdy bylo utkání v naší režii, udělali tři nevynucené chyby, z nichž dvě mohl soupeř využít ke změně skóre. Zde nás silně podržel brankář. Myslím, že díky jemu to s námi nezamávalo a dokázali jsme si vytvořit další šance. Ty však již ke gólu nevedly. Zato soupeř nás těsně před koncem potrestal z rohového kopu. Tomu předcházela situace, kterou musíme řešit lépe a celkově mi změnila dobrý pocit z vítězství. Výhra je skvělá, opět jsme se posunuli v herním projevu, ale je třeba pracovat na maximální koncentraci po celou dobu utkání a bezpečném řešení situací u naší branky."