12.04.2015, 11:45

2. kolo, Starší žáci U14 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Šerák - Janda, Vožický, Hodek (36.Urban), Ludvíček - Havlíček (36. Podzimek), Dostál, Neruda - Jarovský, Kozel, Novák.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Večeřa: „Ve vyrovnaném utkání rozhodla individuální akce útočníka domácích, kdy po zaváhání v rozehrávce úspěšně vyřešil situaci 1v1. Xavi se také dokázal samostatně prosadit přes tři bránící hráče, cíleně šajtlí obstřelil brankáře, ale míč nakonec zastavila tyč. Oba týmy si vypracovaly další 2-3 vyložené šance. Náš tým podržel Jáchym a soupeře při jedné z příležitostí opět tyč po hlavičce Berta.
V závěrečných minutách jsme zatlačili domácí, ale z velmi dobře připravených předfinálních situací se nám nepodařilo vstřelit branku.
Gratuluji týmu Sokolova. Uznání patří i hráčům Dukly za maximální nasazení a touhu utkání zvrátit.“