12.04.2015, 10:00

2. kolo, Starší žáci U15 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Nosek, Trávníček (55. Donát), Pelc, Štěpánek, Rattay, Ferreira (45. Popovič), Drozd, Houha, Soukup (35. Jůza), Studnička, Rogers (55. Kadlec).

Hodnocení trenéra:

Pavel Sedláček: „K dalšímu mistrovskému utkání žákovské ligy jsme zajížděli do Sokolova. Sokolovští hráli s velkým nasazením a bojovností, ale naši kluci tento styl hry zvládli. První poločas měl více ze hry tým Sokolova a dokázal si vypracovat dvě příležitosti, které ovšem výborný Jáchym Nosek dokázal zneškodnit. Po změně stran jsme zlepšili držení míče a obraz hry se otočil. Nyní jsme byli více hernějším týmem my. Přišly i příležitosti, bohužel bez gólového efektu. Sokolovští v této fázi utkání hrozili z brejků, ale Jáchym Nosek i tentokrát náš tým podržel. Do tréninku pro nás zůstává impulsem finální fáze a zakončení. Kluci hrají kombinačně dobře, ale gólově se stále ještě neprosazujeme tak, jak bychom si přáli.“