14:4

(5:2)

19. kolo, Mladší žáci U12 2014/15

FK Baník Most

Sestava domácí: Spilka, Ulman, Krenciv, Blažek, Fišer, Bárta, Dragošek, Fojt, Hollerbach, Jakoubek, Komárek, Löffler, Mareš, Novotný, Peake, Teplý, Tomek, Villaseca, Zíka.

• Branky: Villaseca 4, Fišer 3, Fojt 2, Zíka 2, Krenciv 2, Jakoubek.

Tomáš Konder: „První mistrovské utkání na přírodní trávě jsme absolvovali na domácím hřišti v Ruzyni. Soupeřem nám byl tým z Mostu, který udělal za poslední dobu výkonnostní vzestup. Do zápasu jsme vstoupili dosti vlažně, chyběla větší aktivita a kvalitnější pohyb zejména u hráčů bez míče. Nedostupovali jsme v čas k soupeřovým hráčům a nechali jim moc prostoru. Soupeř nás zaskočil svojí aktivní a důraznou hrou a je potřeba přiznat, že nás minimálně první polovinu poločasu přehrával. I díky štěstí a kvalitnímu výkonu našich gólmanů jsme neinkasovali více branek. Výsledek po první půli 5:2 pro Duklu úplně neodpovídal průběhu hry. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a na jedné polovině bylo k vidění vyrovnané utkání, avšak s větší efektivitou na naší straně. Na druhém hřišti jsme začali soupeře jasně přehrávat, začalo se nám dařit i střelecky a bylo k vidění několik hezkých branek. Za zlepšený výkon ve druhém poločase si kluci zaslouží pochvalu, nicméně je potřeba si uvědomit, že do každého zápasu je potřeba nastoupit plně koncentrovaně od první až do poslední minuty zápasu.”