11.04.2015, 12:30

FK Dukla Praha

19. kolo, Mladší dorost U16 2014/15

FK Jablonec

Sestava domácí: Roub – Hamborský, Šmalcl, Mašek, Lauko – Palivec (41. Kott), Bělíček (59. Sejkora), Kubů – Bažo (59. Bell), Janko, Brewer (41. Lukeš).

Sestava hosté:

• Branky: 49., 52. a 77. Janko, 54. Bažo, 68. Lukeš.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: „V druhém domácím utkání za sebou jsme chtěli navázat na dobrý výkon proti Pardubicím z minulého týdne. První poločas se nám to však vůbec nedařilo. Po zisku míče jsme byli nepřesní a často jej znovu ztratili, nebo lacino odevzdali. Naši hru oživila obě poločasová střídání a díky třem rychlým brankám v rozmezí pěti minut se nám podařilo skóre otočit. I díky tomu stouplo ještě více naše sebevědomí, soupeř se naopak dostal do útlumu. Do konce zápasu jsme si vytvářeli další šance, z nichž dvě jsme vyřešili brankově a zápas dotáhli po zlepšeném druhém poločasu do zaslouženého vítězství."