04.10.2014, 12:00

FK Dukla Praha

9. kolo, Mladší žáci U12 2014/15

FK Baník Sokolov

Sestava domácí: Spilka, Ulman - Komárek, Löffler, Korseko, Bárta, Mareš, Hořt, Hollerbach, Beznoska, Štěpán, Dragošek, Tomek, Zíka, Fišer, Divín, Málek, Teplý, Novotný, Dobiáš.

Sestava hosté:

• Branky: Štěpán 2, Teplý 1, Novotný 1 Komárek 1, Divín 1.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Konder: "V šestém kole žákovské ligy jsme na domácím hřišti přivítali fotbalisty ze Sokolova. Soupeř patří mezi kvalitní týmy ve skupině a tak jsme se těšili na zajímavý zápas. Od začátku jsme na soupeře vlétli a prvních 15 min. hostující tým lehce přehrávali a drželi míč na kopačkách. Dařila se nám přechodová i finální fáze, zakončení a na jedné polovině jsme v relativně krátkém čase vedli 4:0. Bohužel ve druhém poločase naše produktivita značně klesla a z několika vyložených šancí jsme vstřelili pouhý jeden gól. Soupeř hrál tvrdě a důrazně, s čímž si někteří naši hráči nedokázali poradit a díky tomu jsme prohrávali spoustu osobních soubojů. Je potřeba pochválit oba naše brankáře, kteří několika skvělými zákroky podrželi náš tým a i jejich zásluhou skončil zápas zaslouženou remízou."