15.11.2014, 11:45

15. kolo, Starší žáci U14 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Šerák - Novichikchin (36. Janků), Urban, Vožický, Stanislav - Dostál, Novák, Havlíček (36. Mentberger) - Linhart (51. Matoušek), Jarovský, Kozel (51. Holoubek).

Hodnocení trenéra:

Tomáš Večeřa: "Do zápasu jsme vstoupili stejně kvalitně jako soupeř. Oba celky si vytvářely dost šancí ke vstřelení gólu. To se v druhé polovině zápasu ovšem povedlo jen domácím. Po špatném zpracování v polovině hřiště se soupeř dostal průnikovou přihrávkou za naši obranu a rychlý útočník překonal Šerryho. I my jsme měli dost šancí ke vstřelení gólu, ale neproměnili jsme je. Dvě největší šance jsme měli v prvním poločase, kde se po Dostyho průnikové přihrávce dostal Kozlik za obranou čtveřici Příbramským a šel sám na brankáře, neproměnil. U další šance byl znovu Kozlik, který po zasekávačce nahrál Linhimu, který se sám ocitl před bránou, ale upadl. V zápase bylo hodně nepřesností, hlavně z naší strany, ale i u soupeře. Naše slabiny byly hlavně přihrávky a dostupování hráčů. Díky tomu se soupeř dostal k naší bráně, kde většinou podržel Šerry. Dále bych chtěl vyzdvihnout obranou práci Vóži, který s Urbym dobře držel obranu pohromadě.
Tento zápas byl velmi zajímavý z pohledu diváka, hráče, či trenéra."