08.11.2014, 11:45

14. kolo, Starší žáci U14 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Přibyl - Jarovský (51. Šerák), Urban, Hodek, Vožický - Mentberger (36. Peake), Dostál, Novák - Kozel, Janků, Matoušek (36. Neruda).

• Branky: Kozel (Hodek), Novák 3x (Hodek, Janků 2x).

Hodnocení trenéra:

Filip Novák: "Hrálo se na umělce při příjemném slunečném počasí. Hned od 1. minuty jsme důrazně presovali a soupeřovy chyby jsme trestali. Standardky jsme proměňovali a do šatny jsme šli s tří gólovým náskokem. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez Matouše a bez Matyho a do hry přišel Xavi se Sebim. Podle mého názoru jsme hráli méně útočně, ale více jsme drželi míč na svých kopačkách. V druhém poločasu jsme dali už jenom jeden gól.

Jakub Hodek: "Dnešní zápas se odehrál na půdě Sokolova. Od prvního hvizdu rozhodčího jsme sice více drželi míč, ale měli jsme hodně zbytečných ztrát. Nakonec jsme šli do šaten s třígólovým náskokem. Druhá půle už byla v naší režii a soupeř spoléhal jen na protiakce.Neměli jsme už tolik zbytečných ztrát a více jsme si vyhověli. Přidali jsme ještě jeden gól a domů jedeme se třemi body."