FC Hradec Králové

3:0

(2:0)

5. kolo, Starší žáci U14 2014/15

Sestava hosté: Šerák - Peake (36. Vožický), Matoušek (36. Holoubek), Havlíček, Janda (36. Podzimek) - Dostál, Novák, Kozel - Linhart (31. Janků), Hodek (51. Jíra), Stanislav.

Tomáš Večeřa: "Do první obdržené branky v půli prvního poločasu jsme sehráli s domácími vyrovnanou partii, v které měl soupeř o něco málo míč na kopačkách, ale nevypracoval si gólovou šanci. Oproti tomu jsme se dostali do 4 brankových situací (největší měl Dosty, který sám na penaltě trefil brankáře). Minutu od inkasované branky domácí zvýšili skóre na 2:0. Od této chvíle Hradec ještě lépe kombinoval. Dobře roztahoval hřiště a stále presoval po ztrátě. Po jednom takovém zisku přidali domácí třetí branku v závěru první půle. V teplém počasí nám rychle ubývaly síly, což také negativně ovlivňovalo kvalitu hry na míči. Přesto se nám podařilo již neinkasovat ani nepouštět do vyložených šancí. Naopak dvě situace volaly po snížení. Ale ani Kozlik po pěkné souhře a obejití brankáře nedokázal rozvlnit síť."