2:3

(1:3)

13. kolo, Starší žáci U15 2014/15

FK Teplice

Sestava domácí: Nosek, Ferreira, Pelc, Vácha, Rattay, Soukup, Švihálek (35. Jůza), Drozd (55. Popovič), Studnička (45. Kadlec), Novák (55. Tvrdík), Houha (60. Bohdan).

• Branky: 18. Houha, 64. Jůza.

Pavel Sedláček: "V dalším utkání žákovské ligy jsme na Julisce přivítali v chladném podzimním odpoledni tým Teplic. Utkání mělo od začátku velmi vysokou úroveň a obě mužstva předváděla útočný, kombinační fotbal. My jsme se v prvním poločase bohužel nevyvarovali zbytečných chyb v obranné fázi, které nás stály tři branky v naší síti. Přesto jsme drželi míč častěji na svých kopačkách a několikrát nebezpečně ohrozili teplickou branku. Vyvrcholením byla akce Štěpána Studničky, který se skvěle uvolnil u rohového praporku a Kája Houha po jeho přihrávce skóroval do prázdné branky. Ve druhém poločase jsme ještě víc přidali na důrazu a kvalitě přihrávek, kluky z Teplic jsme zmáčkli na jejich polovině a stupňovali tlak. Vyvrcholením byl kontaktní gól Nikiho Jůzy na 2:3 pár minut před koncem. Ve velmi intenzivním závěru utkání jsme si vypracovali ještě jednu velkou příležitost, když za Marek Pelc ocitl sám před brankářem, těžký míč ovšem nedokázal usměrnit do branky. I tak je třeba kluky pochválit za výbornou hru. Téma pro další utkání pro nás zůstává plná koncentrace po celou herní dobu a snaha o minimalizaci laciných chyb, které pak už těžko doháníme. Děkujeme klukům z Teplic za fajn výkon a všem divákům a rodičům, kteří nás přišli podpořit."