SK Dynamo Č. Budějovice

8:1

(5:0)

9. kolo, Starší žáci U15 2014/15

Sestava hosté: Hampapa, Kadlec (35. Trávníček), Novák, Pelc, Jůza, Ferreira (35. Popovič), Drozd (40. Doležal), Soukup (35. Houha), Rogers, Rattay (35. Studnička), Vácha.

• Branka: 65. Studnička.

Pavel Sedláček: "Na další mistrovské utkání ligy starších žáků jsme se vypravili na jih do Českých Budějovic. Dlouhá cesta se bohužel podepsala na našem výkonu, protože jsme vůbec nezachytili úvod utkání a v 9. minutě už prohrávali 0:3. I nadále nás budějovičtí přehrávali důrazem a rychlostí a nám se za celý první poločas prakticky nepodařilo ohrozit jejich branku. Nakonec se odcházelo do kabin s pětibrankovým rozdílem. Ve druhém poločase jsme se trochu zvedli, ale k našemu ideálnímu výkonu jsme měli stále velmi daleko. Utkání nakonec skončilo 8:1, když naši jedinou branku vstřelil v závěru Štěpán Studnička. Utkání se nám nepodařilo, chyběl hlavně důraz, aktivní tlak na míč a větší pohyb. Navíc bylo v naší hře příliš mnoho nepřesností, které kluci z Budějovic nemilosrdně trestali. Věříme, že v dalších utkáních navážeme na naše kvalitní výkony, které nás zdobily proti Spartě a Příbrami, kdy jsme i proti velmi vyspělým týmům drželi krok."