FC Hradec Králové

4:0

(3:0)

5. kolo, Starší žáci U15 2014/15

Sestava hosté: Hampapa, Vácha, Novák (45. Kadlec), Studnička, Štěpánek, (35. Popovič), Rattay (65. Nosek), Švihálek, Soukup, Tvrdík (35. Juza), Pelc (35. Drozd), Trávníček (35. Ferreira).

Petr Fišar: "Po náročném utkání proti Příbrami jsme poměřili naše fotbalové dovednosti s vedoucím týmem soutěže z Hradce Králové. Naši kluci dokázali po celé utkání držet herní projev, což je moc fajn. Tým z Hradce, po naší neproměněné penaltě z úvodu utkání a nedohraných dvou pěkných akcích, ukázal sílu v zakončení a po dvou standardních situacích, jež jsme dobře nepokryli, a po hezké útočné akci krajního obránce vedli 3:0 do poločasu. Do druhé půle jsme vstoupili s cílem dostat se více do zakončení, ale dvě minuty po poločase jsme dostali čtvrtý gól, jež tým z Hradce uklidnil a utkání dohrál do vítězství. Věřím, že se zlepšením komunikace a výraznější aktivitou našich vyspělejších hráčů při zakončení, přidáme i góly, jež jsme proti Příbrami ani Hradci nevsítili."