02.11.2014, 12:00

FK Dukla Praha

13. kolo, Mladší dorost U16 2014/15

FC Slovan Liberec

Sestava domácí: Pakeš – Hamborský (65. Minařík), Kysela, Šmalcl, Mašek – Kott, Bělíček, Palivec (55. Bell) – Janko, Kubů, Bažo (65. Brewer).

Sestava hosté:

• Branky: 40. Kubů (Janko, Hamborský), 71. Kysela (Šmalcl). (V penaltovém rozstřelu proměnil Kubů, Janko, Bělíček. Ve druhé sérii nastřelil Kott pouze břevno.)

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: "V zápase dvou rozdílných poločasů jsme bohužel dosáhli jen na bod. V tom prvním byli hosté nebezpečnější, druhý byl naopak na jednu branku – tu Libereckou. Zlepšili jsme aktivitu v napadání a pohyb bez míče, díky čemuž jsme si vytvořili převahu i šance. Škoda neproměněné penalty pět minut po přestávce, která nám mohla dát více času dovézt zápas do vítězného konce. To se nám nakonec přes velké úsilí nepodařilo a v penaltové loterii jsme tentokrát neuspěli."