FK Pardubice

2:5

(2:4)

5. kolo, Mladší dorost U17 2014/15

Sestava hosté: Czehowsky - Doležal, Barták (41. Šimek), Koubek, Garček (47. Vácha) - Kocourek, Tkachenko, Vlček (66. Král) - Douděra (71. Joun), Greš, Jardeky (41. Masopust).

• Branky: Greš, Kocourek (Greš), Vlček (Tkachenko), Garček (Vlček), Douděra.

Jan Skoupil: "K dalšímu utkání jsme cestovali do Pardubic, které v dosavadním průběhu soutěže neztratili ani bod. Byli jsme však odhodlaní navázat na výhru z předchozího kola, ale v daleko větší hernosti. Povedlo se nám obojí. Do utkání jsme vstoupili aktivně, i když nám pomohla hrubka domácího brankáře. Důsledný Greš neměl po jeho zaváhání problém dostat míč do opuštěné brány. Vedoucí gól nám přidal na jistotě v kombinaci a převzali jsme iniciativu a byli klidní v rozehrávce. Tímto způsobem jsme se dostali až do tříbrankového rozdílu. I nám se však nevyhnula zaváhání v defenzivní fázi. Poločasových 4:2 bylo věrným odrazem dění na hřišti. Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji, ale vyložené šance neměli. Náš výkon v druhém poločase nebyl tak výrazný, míč měli na kopačkách častěji domácí. Na konci utkání jsme přeci jen opět zabrali a Douděra dal konečnou podobu výsledku. V utkání nás provázela vysoká efektivita v proměňování šancí, naopak víme o nedostatcích v defenzivní fázi."