22.11.2014, 10:00

16. kolo, Starší dorost U19 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Němčanský - Stýblo, Pešička, Cvrček, Hájek - Kozel, (75. Mammedov), Farkaš (70. Tylšar), Bezpalec - Brabenec (75. kadavý), Šahini (60. Polách), Bednář.

• Branky: 18. Beneš (as. Cvrček), 32. Hájek (as. Farkaš).

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: "Jednotlivá hodnocení bych mohl kopírovat, protože všechna naše společná utkání mají společného jmenovatele nevyrovnanost výkonu v průběhu zápasu. Sobotní derby zápas na Motorletu bohužel nebyl výjimkou. Velice dobrá hra ve všech směrech do obdržené branky ve 42. minutě z rohového kopu. Soupeře jsme přehrávali silnou rozehrávkou, držením míče, vyhledáváním a správným řešením převahových situací, ale i tlakem na prostor a míč po naší ztrátě. Zaslouženě jsme se dostali do dvoubrankového vedení a hru kontrolovali dalšími, zajímavými šancemi. V závěru poločasu jsme soupeře pustili po našich chybách v rozehrávce ke dvěma rohovým kopům a soupeř druhý z nich proměnil. Poločasovou přestávku jsme využili k povzbuzení a podpoře sebevědomí. Problém, který máme, je hlubší a znovu se projevil i zde. V zimní přestávce budeme mít prostor na stabilizaci naší výkonnosti, takhle jednoduše prohrávat nechceme. Ve druhém poločase jsme vypadli z role a soupeř naší nesebevědomou a naivní hru potrestal. Poslední tři zápasy jsme nezvládli a jedině my to můžeme napravit poctivou prací v zimní přestávce. Hloupé prohry bolí nejvíce, ale i s nimi se musíme vypořádat a jednoznačně se z nich poučit. Čas ukáže jak se nám to povedlo, já nepochybuji."