3:2

(3:1)

13. kolo, Starší dorost U19 2014/15

FK Baník Sokolov

Sestava domácí: Vávra - Stýblo, Kadavý, Cvrček, Vosátka - Petrák, Farkaš (69. Kozel), Bezpalec - Bezdička (46. Brabenec), Šahini (72. Polách), Beneš.

• Branky: 17. Bezdička, 21. Beneš, 32. Šahini.
Ve 13. kole druhé nejvyšší dorostenecké soutěže zvítězila devatenáctka nad Baníkem Sokolov 3:2.

Roman Skuhravý: "Od začátku zápasu kluci hráli parádní fotbal, který nepostrádal nasazení, kvalitní kombinaci, šance a především branky. Jednoznačná převaha vedla k tříbrankovému vedení a třem stoprocentním šancím, které se nám nepodařilo proměnit. Nic nenasvědčovalo tomu, co nás potkalo od šťastného snížení na 1:3 ve 41. minutě. Druhý poločas začali sokolovští agresivněji a ve spojení s naší obavou vyhrát a individuální kvalitou některých hráčů Baníku, která vyústila v pomalejší a nepřesnou hru, se komplikace dostavily. Nevyužili jsme dvě šance na začátku druhého poločasu a přetrvávající rezervy v obranné fázi přinesly trest v podobě snížení na 3:2, bohužel ani vyloučení soupeře po tvrdém zákroku na Farkaše nám nedodalo klid. Vážím si toho jak kluci pracují. Tohle je další krok, který můžeme, a pokud chceme být lepší, uděláme! Umět vyhrávat není jednoduchá věc! Vyhrávat kombinačním fotbalem, o který se chceme snažit po celé utkání není lehké pro mladé hráče. Vlastní práce s hlavou, psychikou, to je oblast, o které budeme společně přemýšlet, tam máme rezervy. Dnešní zápas, až úsměvně ukázal přesně tento problém a rozhodně to pro naše hráče nebylo jednoduché utkání s velice dobrým soupeřem. O to víc si cením výhry. Chlapci video bude úsměvné a věřte, jdeme správným směrem."