11.10.2014, 10:00

10. kolo, Starší dorost U19 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Steinbauer - Bohánek, Pešička, Kadavý, Hájek - Farkaš, Mammedov (65. Kozel), Tylšar (70. Sell) - Polách (80. Branbenec, Šahini (87. Čermák, Beneš.

• Branka: 48. Edis Šahini.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: "Z mého pohledu nejlepší zápas, který kluci odehráli za mého působení u týmu. Velký pokrok se nám podařil při organizaci hry bez míče, ať se to týká represu, dotlačení prostoru, přepínání po ztrátě. Utkání v Mostu jsme měli možnost sehrát na hlavním stadionu, i tento fakt přispěl ke kvalitě utkání. V prvním poločase jsme měli převahu na míči, ale i ve vytváření šancí, bohužel v tomto směru máme stále rezervy, ale i ty odstraníme pokud kluci budou dál pracovat s takovým úsilím jako doposud. Neproměnili jsme dvě obrovské příležitosti a branku,kterou se nám povedlo vstřelit, rozhodčí pro postavení mimo hru neuznal. O výsledku zápasu rozhodl náš parádní nástup do druhého poločasu, kdy jsme soupeře donutili k chybám parádním atakem a koncentrovaná, sebevědomá hra po zbytek zápasu. Po utkání jsme měli pocit s dobře odvedené práce a to je podstatné. Sám jsem zvědav kam se kluci chtějí a můžou posunout, dnešní zápas je velkým příslibem."