7:4

(4:2)

Starší žáci U15 2014/15

SK Benešov

Sestava domácí: Nosek, Bohdan, Studnička, Pelc, Popovič, Ferreira, Švihálek, Hamborský, Rattay, Drozd, Voborník, Štěpánek, Hladík, Novák, Jůza, Tuček, Štancl, Švarc, Houha, Vácha, Kalabis, Berger, Hradil, Záhora, Racocha.

• Branky: 18. a 36. Studnička, 43. Štěpánek, 52. Vácha, 65. Záhora, 75. a 77. Voborník.

Pavel Sedláček: "První přípravné utkání sehráli naši kluci proti týmu Benešova. Zápas se odehrál na hřišti v Hrusicích za pěkného letního počasí. Zápas se hrál na 2x 40 minut. My jsme do obou poločasů nastoupili v rozdílných sestavách, tak aby všichni kluci odehráli aspoň poločas. Pro nové tváře v našem týmu to byla první zápasová zkušenost za Duklu. Utkání jsme začali ospale a velmi záhy jsme po chybách v obraně prohrávali 0:3, když kluci z Benešova ukázali svoji kvalitu v útočné fázi. Postupem času a zejména pak ve druhém poločase jsme vyrovnali hru a dokázali se prosadit i střelecky. Děkujeme týmu Benešova za kvalitní a důrazné utkání"