f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Mnichovo Hradiště - Dukla Praha 4:2
PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

Ženy B: Čtyři góly od Mnichova Hradiště

19. 9. 2017 | Redakce

Ženy B: Čtyři góly od Mnichova HradištěV sobotu po poledni se odehrálo utkání 3. kola ČFLŽ mezi domácím Mnichovo Hradištěm a B-týmem Dukly. Ač domácí měli méně ze hry, po jednoznačných chybách hostů si připsali první letošní výhru 4:2.

3. kolo, sobota 16. 9. 2017, 13:45, Jivina, hřiště
Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště

Mnichovo Hradiště: Korelová – Kosinová, Ficenzová (75. Ondříšková), Maryšková, Pecháčková, Pavlíčková, Trojáková, Bornerová (62. Klášťová), Vávrová, Kohlová (46. Sosnovská)
Dukla Praha: Frolíková – Koubová, Davidová, Kocková, Lerchová – Havlíčková, Kramerová (31. Králíčková) – Šturmová, Košatková, Vytlačilová (66. Plachá) – Šedivá (46. Kroutilová)
Branky: 15., 49. a 78. Trojáková, 18. Kohlová – 29. a 51. Šturmová
Rozhodčí: Kamenický - Chrastina, Pažout

Vstup do utkání se povedl domácím, kdy Hradiště se dostávalo do šancí poměrně jednoduše a svými dlouhými míči působilo nebezpečně. Po deseti minutách se Dukla dostala do hry a bohužel pro ni, ji srazil v 15. minutě gól, kdy stoperka hostů ve vlastním vápně šla do kličky, míč ztratila a Trojáková před brankářkou nezaváhala. O tři minuty později z rohu už navyšoval Kohlová na 2:0! Následně byl tlak Dukly enormní, tlačila se do koncovky, několikrát bez gólového efektu. Až unikající Šturmová se prosadila z levé strany a snížila na rozdíl branky.

Do druhé půle však opět nevyšel vstup béčku, tentokrát po několika hlavičkách vzadu se míč dostal k Trojákové a bylo to opět o dvě branky. Dvě minuty na to dala naději Dukle opět Šturmová, která se pověsila do vzduchu a dala na 2:3. Bohužel další šance Dukle neproměnila, naopak Trojáková ještě přidala svůj třetí gól a rozhodla tak o konečném stavu 2:4.

Jakub Kowolowski, trenér: „Jsem velmi zklamán z prohry, protože jsme se prakticky porazili sami. Vzadu jsme vyrobili několik šílených hrubek, ať už to jsou kličky ve vápně, přihrávky před vlastní bránu nebo špatně čtení hry. Útok byl naopak nervózní, nepřesný a hráčky nebyly důrazné. Zápas ukázal, že se do šancí umíme dostat, proměnit je to těžší. Dotahovat vždy odskočeného soupeře byl pro naše hlavy problém.“

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET