f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Ústí n. Labem 12:0
PORTRÉTY Z JULISKYMichal Bezpalec

WU18B: Povinné tři body s Ústím

1. 10. 2017 | Redakce

WU18B: Povinné tři body s ÚstímV neděli ráno se na Julisce odehrálo další kolo 2.ligy dorostenek.

4. kolo, neděle 1. 10. 2017, 10:15, UMT Juliska
Ústí n. LabemÚstí n. Labem

Dukla Praha: Plotzová - Fojtíková, Krůtová, Portešová, Lafková, Blažková, Šimonková, Veverková, Senická, Frolíková, Košatková

Střídaly: Houbová, Hrdličková, Kubešová, Maulová, Nováková
Ústí n. Labem: Rubáčová, Špačková, Jasanová, Kremlíková, Březinová, Vajová, Doboszová, Hálková, Dangová, Tomášechová, Miškovská

Střídaly: Ulmanová, Pilařová, Svrčková
Branky: 13.Veverková, 17., 28.Krůtová, 18., 72., 76.Hrdličková, 39.Šimonková, 54., 70.Houbová, 63.Maulová, 72., 76.Frolíková
ŽK: Hrdličková
Rozhodčí: Belei

Dnešní utkání proběhlo na domácím hřišti na Julisce proti Ústí nad Labem. Do začátku zápasu hráčky Dukly vstoupily s velmi dobrým držením míče. Hned ve 13. minutě se trefila Veverková a Dukla šla do vedení 1:0. Během první půle se Dukle velmi dařilo a děvčata nastřílela další 4 góly do branky soupeře. Během poločasu Dukla tedy vedla 5:0.

Ve druhé polovině utkání, i přes dobré myšlení hráčky soupeře Špačkové, Dukla nedovolila obrátit hráčkám z Ústí stav utkání. A během posledních minut se kvalita Dukly opět projevila a děvčata vstřelila další góly do soupeřovi branky. Skóre se zastavilo na konečných 12:0.

Michaela Rašková, trenérka: "Do zápasu děvčata vstoupila s velkou aktivitou a touhou vyhrát. Hráčky měly velmi dobré držení míče a to se podepsalo na dnešní vysoké výhře. I přes vysokou výhrou, to mohlo dopadnout daleko větším brankovým rozdílem, jelikož jsme promarnili spoustu 100% šancí a většina střel mířila pouze do brankářky. Každopádně jsem s dnešní výhrou spokojena."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET