f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Petřín Plzeň 3:2
PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kotek

U14: Výhra gólem v poslední minutě proti Petřínu Plzeň

1. 10. 2017 | Redakce

U14: Výhra gólem v poslední minutě proti Petřínu Plzeň.

8. kolo, čtvrtek 28. 9. 2017, 12:15
Petřín PlzeňPetřín Plzeň

Dukla Praha: Janoušek – Chlupáč (36.Tomeček David), Špatenka (36. Grunnet-Jensen), Ungerman (36.Laštůvka), Bačinský – Tran Tú (36.Matyáš Novotný), Škoch, Hubl (46.Hauser) – Pavlovský (36.Magdi), Kolínek, Sirůček.
Branky: Kolínek, Hubl, Matyáš Novotný.

Michal Drga: " Na Svatého Václava jsme na Ruzyni sehráli velmi kvalitní utkání s týmem Petřínu Plzeň. V prvním poločase jsme nemohli přehrát dobře organizovanou obranu soupeře, a když se to už podařilo, zklamali jsme v koncovce (situace 3 na 1 musíme dohrávat lépe). Přesto se nám povedlo vstřelit 2 slepené góly po důrazu ve vápně. Hře chyběla energie a vášeň. Soupeř toho využil ve 2.půli a dokázal srovnat. Až to nás probudilo, začali jsme konečně hrát své a byli jsme odměněni gólem po krásné akci. Byli bychom rádi, aby stejná energie, kterou jsme cítili v posledních minutách byla v celém průběhu zápasu.“

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET