f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Tempo Praha - Dukla Praha 3:4
PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

U14: Na hřišti Tempa jsme o naší výhře rozhodli v první půli

4. 9. 2017 | Redakce

U14: Na hřišti Tempa jsme o naší výhře rozhodli v první půli.

4. kolo, neděle 3. 9. 2017, 11:45
Tempo Praha Tempo Praha

Dukla Praha: Janoušek – Tomeček David (36.Magdi), Špatenka, Ungerman (36.Grunnet-Jensen), Chlupáč (36.Tran Tu) - Mentberger (36.Hauser), Škoch, M.Novotný (36.Hubl) – Pavlovský, Kolínek, Bačinský (36.Sirůček).
Branky: Kolínek 3, Pavlovský

Michal Drga: " V utkání s dobře a zarputile hrajícími kluky z Tempa jsme se opět trápili s proměňováním našich šancí. Kombinačně jsme dobře akce dohráli až do soupeřova vápna, tam ale hledáme zbytečně složité řešení, nebo jsme nedůrazní. Všechny tři obdržené góly padly kvůli nedostatečné komunikaci mezi našimi obránci. V obraně je třeba více vůdcovství, při řešení nespoléhat na druhé, ale vzít to na sebe. Na zmíněných věcech budeme dále pracovat v trénincích. Děkujeme soupeři za skvělé utkání a příjemné prostředí.“

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET